Яхта Медведчука вартістю $200 млн не потрапила під санкції – ЗМІ

<p>19 лютого РНБО запровадила санкції проти Медведчука і його дружини Оксани Марченко</p><div></div> — Яхта Медведчука вартістю $200 млн не потрапила під санкції – ЗМІ

19 лютого РНБО запровадила санкції проти Медведчука і його дружини Оксани Марченко

Об этом сообщает Политика ЮА

Фото з відкритих джерел


Медведчук володіє однією із найдорожчих у світі яхт


У володінні глави партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука є величезна п’ятипалубна яхта Royal Romance, яка не потрапила під санкції. Про це йдеться в сюжеті Bihus.Info.

Зазначається, що це одна із найдорожчих у світі яхт. Приблизна вартість морського судна становить 200 млн доларів. Яхта має п’ять палуб і завдовжки 92,5 метра. Також на ній є басейн розмірами 12 на 4 метри. Всього на ній може розміститися 14 гостей і 22 членів екіпажу.

Зазначається, що офіційно яхта зареєстрована на офшорну компанію, а тому на неї не поширюється дія санкцій, введених РНБО.

Нагадаємо, 19 лютого РНБО запровадила санкції проти народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко.

Також РНБО доручила повернути в державну власність нафтопродуктопровід Самара – Західний напрямок. Територією України проходить 1433 км нафтопродуктопроводу. Наразі «Нафтопровід Медведчука» не збирається припиняти роботу.

Раніше на Медведчука наклали санкції, заблокувавши роботу трьох його телеканалів – «112 Україна», ZIK та NewsOne. Блокування телеканалів сталося на підставі дій правоохоронних органів.

Читайте також: Соцмережі відреагували курйозними фотожабами на санкції проти Медведчука і Марченко


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/yahta-medvedchuka-vartistyu-200-mln-ne-potrapila-pid-sankciji-zmi-738347.html”