Тарифи на тепло і гарячу воду до кінця опалювального сезону не підвищуватимуть

Тарифи на тепло і гарячу воду до кінця опалювального сезону підвищуватися не будуть. Уряд підписав відповідний меморандум з місцевою владою.

Об этом сообщает THE Лядов

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, пише Економічна правда.Loading...

У Мінрегіоні повідомили, що меморандум укладено між Кабміном в особі міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова та першого заступника міністра енергетики України Юрія Вітренка, а також Нацкомісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і компослуг, “Нафтогазом” і мерами українських міст.

Відомо, що рішення підтримали всі міські голови.Популярні новини зараз
 • Коли в Україні потеплішає: синоптики озвучили дату
 • Такої зими не було 30 років: синоптики дали моторошний прогноз на зиму
 • Синоптики дали екстремальний прогноз на весну: коли почнеться потепління
 • Меморандум також передбачає, що підприємства теплопостачання гарантовано зможуть отримувати газ для виробництва тепла та поставки його в оселі українців протягом усього опалювального періоду 2020-2021 років. Для цих підприємств передбачені відстрочка оплати за природний газ і компенсації різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованою в тарифах за тепло.

  Крім того, “Нафтогаз України” до 1 вересня 2021 року введе довгострокові цінові пропозиції для забезпечення сталого рівня цін на газ для підприємств теплопостачання. Це, на думку Мінрегіону, дозволить уникнути цінових коливань протягом опалювального сезону 2021-2022 років.

  Напередодні повідомлялося , що понад 20 газопостачальних компаній зменшили січневий тариф , встановивши його на рівні граничного – 6,99 грн за кубометр. Таким чином, українці, які вже сплатили комуналку за січень, можуть побачити в своїх кабінетах переплату.

  Зниження цін на газ і введення регульованого тарифу до кінця опалювального сезону в Україні може привести до проблем з отриманням чергового траншу від МВФ.

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2021/02/09/taryfy-na-teplo-i-garyachu-vodu-do-kintsya-opalyuvalnogo-sezonu-ne-pidvyshhuvatymut/”