Степанов повідомив, кому і коли зроблять перше щеплення від COVID-19

Перше щеплення від коронавірусу в Україні буде зроблено на цьому тижні. Першу дозу вакцини отримають медичні працівники.

Об этом сообщает Прокурорська правда

Про це в ході брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.Loading...

За його словами, сьогодні в Україні готова вся медична інфраструктура: медичні бригади та списки тих, кого будуть вакцинувати.

Він також додав, що з отриманням вакцини до 15 лютого виникли “технічні проблеми”. При цьому він висловив упевненість, що вони будуть вирішені за кілька днів:Популярні новини зараз
 • Снігопад в Києві побив 43-річний рекорд
 • До -23 градусів: синоптики попередили про найхолодніший день зими
 • Сьогодні починається рік бика: що передбачали Ванга і Мессінг на 2021
 • “Я дуже розраховую, що на цьому тижні ми вже зробимо перше щеплення і це щеплення буде зроблено нашим медичним працівникам”.

  Як повідомлялося раніше, 15 лютого вакцинація не стартувала, тому що не були підписані угоди між COVAX і Pfizer, Pfizer і Україною. Тільки після цього вакцину Pfizer офіційно можуть зареєструвати в Україні.

  Як повідомлялося раніше, Південно-Африканська Республіка просить Інститут сироватки Індії забрати назад поставлені на початку лютого мільйон доз вакцини проти коронавируса Oxford / AstraZeneca. Як відомо, напередодні в ПАР відмовилися від вакцинації своїх громадян цим препаратом , адже дослідження показали низьку ефективність вакцини від коронавірусу в боротьбі з південноафриканським штамом.

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2021/02/16/stepanov-povidomyv-komu-i-koly-zroblyat-pershe-shheplennya-vid-covid-19/”