З 1 квітня українцям продаватимуть газ за ринковими цінами

Тарифи на газ в Україні з 1 квітня стануть ринковими. Фіксовану ціну в 6,99 грн скасують, а постачальники будуть пропонувати різні тарифи.

Об этом сообщает Гипотеза

Про це йдеться на сайті “Нафтогазу”.Loading...

Національна компанія попереджає, що з квітня ціна на газ буде формуватися на ринкових принципах і цінові пропозиції постачальників, враховуючи піврічний досвід роботи вільного ринку газу, будуть відрізнятися.

Усі постачальники зобов’язані в термін до 25 квітня повідомити побутовим споживачам ціну на газ, яка буде діяти протягом року, і опублікувати її на своїх сайтах. У той же час постачальники природного газу зможуть пропонувати інші варіанти (місячні, квартальні тарифи).Популярні новини зараз
 • Вбивство 7-річної Маші Борисової: з’явилися нові деталі трагедії
 • На Україну насувається медичний колапс: медик озвучила рішення
 • В українців можуть масово забрати пенсії: кому варто переживати
 • Нагадаємо, з 1 лютого 2021 на період дії карантину, але не довше ніж до 31 березня 2021 року максимальна ціна на газ не могла перевищувати 6,99 грн / куб.м.

  Як повідомлялося раніше, терміни установки газових лічильників в квартирах українців перенесли на період з 2021-го до січня 2023 року. Чиновники запевняють, що лічильники в більшості випадків дозволять економити. Також українців попереджають, якщо вони відмовляться встановлювати прилад обліку, це можуть розцінити як порушення і перевести на граничні норми споживання.

  У квітні-червні 2021 року постачальники газу мають представити річні тарифи на газ для населення. При цьому ціну на газ хочуть фіксувати на весь рік. В такому випадку влітку ціна буде вищою за ринкову, а взимку – нижче.

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2021/03/12/z-1-kvitnya-ukrayintsyam-prodavatimut-gaz-za-rinkovimi-tsinami/”