Вінниця вводить обмеження “червоної” зони після спалаху захворюваності COVID-19

У Вінниці часткові обмеження “червоної” зони карантину у зв’язку з різким зростанням кількості хворих COVID-19.

Об этом сообщает АРМС ДАТА

Loading...

Подробиці оприлюднила прес-служба Вінницької міської ради.

“Через стрімке поширення захворюваності COVID-19 … у Вінниці вводяться карантинні обмеження “червоного” рівня про заборону проведення будь-яких масових заходів і роботи спортивних установ і закладів культури”, – зазначено в повідомленні.Популярні новини зараз
 • Вбивство 7-річної Маші Борисової: з’явилися нові деталі трагедії
 • В українців можуть масово забрати пенсії: кому варто переживати
 • На Україну насувається медичний колапс: медик озвучила рішення
 • У Вінниці заборонили проводити масові культурні та розважальні заходи, а також не дозволена робота спортивних закладів.

  Додаткові карантинні обмеження починають діяти з суботи, 13 березня.

  Нагадуємо, в Україні з 24 лютого діє адаптивний карантин. У “червоній” зоні діють найжорсткіші обмеження, “помаранчева” – зона ризику, “жовта” – загальні обмеження, а “зелена” дозволяє пом’якшити карантин.

  Як ми вже розповідали раніше, МОЗ список карантинних зон по країні. У Києві та ще 7 областях перевищено рівень госпіталізацій.

  У той же час, «Укрзалізниця» продовжила до 19 березня обмеження на продаж квитків на поїзди в Івано-Франківську, Чернівецьку, Житомирську та Закарпатську області, які знаходяться в «червоній» зоні карантину .

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2021/03/12/vinnitsya-vvodit-obmezhennya-chervonoyi-zoni-pislya-spalahu-zahvoryuvanosti-covid-19/”