Вакцина американської Novavax показала ефективність 96%: чи буде вона в Україні

Вакцина проти коронавірусу американської компанії Novavax показала ефективність 96,4%. На 86,3% вона ефективна проти британського штаму.

Об этом сообщает ПРЕЗИДЕНТСЬКА ПРАВДА

Про це повідомляє Reuters.Loading...

Третя фаза випробування вакцини NVX CoV2373 проходила в Великобританії. Дослідження охоплювало понад 15 тисяч учасників віком від 18 до 84 років, 27% з них були старше 65 років.

Компанія також заявила, що якщо мова йде про тяжкий перебіг хвороби, препарат продемонстрував 100% ефективності.Популярні новини зараз
 • Вбивство 7-річної Маші Борисової: з’явилися нові деталі трагедії
 • В українців можуть масово забрати пенсії: кому варто переживати
 • На Україну насувається медичний колапс: медик озвучила рішення
 • Відзначимо, в лютому міністр охорони здоров’я Максим Степанов анонсував поставки вакцини компанії Novavax України. Йшлося про 10 млн вакцин. Він також додавав, що виробляти вакцину буде Serum Institute of India (найбільший виробник вакцин у світі, він виробляє 25 видів вакцин, схвалених ВООЗ і поставляє їх в 170 країн світу).

  Як повідомлялося раніше, Європейське агентство лікарських засобів (EMA) порекомендувало до застосування однодозову вакцину проти COVID-19 під назвою Janssen від компанії Johnson & Johnson.

  Данія і Норвегія призупинили вакцинацію населення від COVID-19 препаратом AstraZeneca. Данія прийняла таке рішення після повідомлення про можливі побочні ефекти у вигляді утворення тромбів.

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2021/03/12/vaktsina-amerikanskoyi-novavax-pokazala-efektivnist-96-chi-bude-vona-v-ukrayini/”